Divan İstanbul Genel Müdürü belli oldu!

10 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1108 defa okundu.
Divan İstanbul Genel Müdürü belli oldu!

Divan İstanbul Genel Müdürlüğü görevine getirilen Arcan Bayraktaroğlu, 18 sene sonra tekrar Divan İstanbul’da! 1998 yılında Divan istanbul’da Satış Departmanında başladığı meslek yaşamına 7 Aralık 2015 itibariyle Divan İstanbul Genel Müdürü olarak devam ediyor.

1998 yılında Divan İstanbul’daki kariyer başlangıcı sonrasında The Marmara gibi yerli zincirlerin yanı sıra Crowne Plaza & Holiday Inn, Swissotel, Kempinski gibi uluslararası zincirlerde üst düzey yönetici pozisyonlarında çeşitli görevlerde bulundu.

Son 7 yıldır Marriot grubun Türkiye markaları olan İstanbul Marriott Hotel Şişli’de “Genel Müdür Yardımcısı” ve Courtyard Marriott İstanbul’da “Genel Müdür” görevlerinde bulunan Bayraktaroğlu, 7 Aralık tibariyle Divan İstanbul Otelinin Genel Müdürü oluyor.

Lisans eğitimini de Montreux – İsviçre’de “Otel İşletmeciliği” üzerine yapan Bayraktaroğlu, 2010 yılında Marriot International tarafında yılın “Global Lideri” seçildi. 2012 yılında ise Marriott zincirinin en büyük onur ödüllerinden biri olan “President’s Award” ödülü kazandı.

İngilizce bilen Bayraktaroğlu, bir kız babasıdır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN