Çilek Modef Expo’da yoğun ilgi gördü

12 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
517 defa okundu.
Çilek Modef Expo’da yoğun ilgi gördü

3-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenen MODEF Expo 2015 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı, İnegöl’deki Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi’nde 35. kez kapılarını açtı. Yüzlerce firmanın katılım gösterdiği fuarda, Çilek de yerini alarak yeni tasarımlarını ziyaretçilerle buluşturdu. Bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde fuarın en göz alıcı modellerine sahip olan Çilek, özellikle yabancı katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

Mobilya ve dekorasyon sektörünün nabzının attığı MODEF Expo 2015 Mobilya ve Dekorasyon Fuarı bu yıl da Türk mobilya sektörünü bir araya getirdi. Çilek’in de katılım gösterdiği fuar, 3-7 Kasım tarihleri arasında İnegöl’deki Hikmet Şahin Kültür Parkı Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Bebek çocuk ve genç odalarıyla görenleri kendine hayran bırakan Çilek, yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Kendi kategorisinde Türkiye’nin en sevilen markası Çilek, tematik ürünlere sahip bebek, çocuk ve genç odalarıyla MODEF Expo’nun en göz alıcı markası oldu. Araba Karyolaların en son modeli GTI ile görenleri hayran bırakan Çilek standı, First Class, Football, Sultan, Romantic, Yakut, Black Pirate, Safari Natura ve Softy serileriyle tüm ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN