Nurol Park’ta peşinat ve faizi sıfırlayan kampanya

7 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
517 defa okundu.
Nurol Park’ta peşinat ve faizi sıfırlayan kampanya

Şehir yaşamına değer katan ve üç seçkin projenin altına imza atan Nurol GYO’nun, İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te hayata geçirdiği Nurol Park projesi yepyeni bir hayatın kapılarını açıyor.

Modern mimari ile mahalle hayatını buluşturan Nurol Park’ın özel dünyasında, avantajlı seçeneklerle ev sahibi olma imkanı Kasım ayı boyunca sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında ister peşin fiyatına %10 indirim, ister 0 peşinat, ister 0% faiz ile 50 ay vade fırsatı sunuluyor, üstelik tüm bu avantaj paketlerinde KDV’nizi Nurol GYO karşılıyor.

İstanbul’a seçkin yaşam projeleri kazandıran Nurol GYO, şimdiden ‘gözde’ olan projesini hızla tamamlıyor. İstanbul’un yeni Maslak’ı olarak gösterilen ve Basın Ekspres’in en prestijli noktasında hayat bulan Nurol Park, günümüz metropollerinde özlem duyulan ‘geleneksel mahalle yaşamı’ ile bugünün modern ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan karma projesiyle fark yaratıyor.

Avantajlı seçeneklerle Nurol Park’ın özel dünyasında yerinizi alın

Nurol GYO, hayatın merkezinde bir yaşam sunan projesi Nurol Park’ta Kasım ayı süresince eşsiz fırsatlarla hayallerinizdeki eve kavuşma imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında ister peşin ödemelerde %10 indirim, ister 0 peşinat, isterseniz de 0% faiz ile Nurol GYO bünyesinde 50 ay vade fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor. Ayrıca bütün bu avantaj paketlerinde KDV’nizi Nurol GYO karşılıyor.

Cazip seçenekler ve ev sahiplerine ilham veren Nurol Park’ın, proje içerisinde yerini alan yeni satış ofisindeki örnek dairesi de sizleri bekliyor.

Kolay ve modern ulaşım imkanı

E-5 ve TEM karayollarını birbirine bağlayan Basın Ekspress yolu üzerinde bulunan Nurol Park prestijli konumuyla, kolay ve modern ulaşım imkânı sunuyor. Atatürk Havalimanı ve 3. Havaalanı Projesi’nin ulaşım alternatiflerine çok yakın olan Nurol Park’ın hemen yanında bulunan iki metro durağı da, şehrin her yerine kolay ulaşımı mümkün kılıyor.

Her ihtiyaca uygun daire ve ofis seçenekleri

Nurol Park, günümüz ihtiyaçlarını karşılayan loft, rezidans ve tower daireleri, modern ofisleri, geleneksel sokak yaşamından esinlenen alışveriş alanları ve geniş peyzaj alanlarıyla keyifli bir yaşam vaad ediyor.

Nurol Park’ta her detayı yüksek konfor düşünülerek tasarlanmış 84 loft, 544 residence, 884 tower olmak üzere 1512 daire bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı ‘loft daireleri’, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinin bulunduğu ‘residence daireleri’ ile 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin olduğu tower daireleri, farklı ihtiyaçlara en uygun çözümü sunan özelliklere sahip. Nurol Park, toplam 19.000 m2’lik ofis alanlarında ise teknoloji ve fonksiyonelliği bir arada kullanarak, mükemmel bir çalışma ortamı sağlıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN