Sensörlü LED tüp ile ışığı en verimli şekilde kullanmak elinizde

17 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1813 defa okundu.
Sensörlü LED tüp ile ışığı en verimli şekilde kullanmak elinizde

Türkiye’nin öncü markası GoldMaster, LED grubundaki yeni ürünü, ‘Sensörlü LED Tüp’ ile harekete duyarlı bir aydınlatma sağlıyor.

Teknoloji ve elektronik sektörlerindeki deneyimini ve birikimini kullanarak, aydınlatma sektöründe de lider firma olmayı hedefleyen GoldMaster, Sensörlü LED Tüp ile ışığın en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor.

LED tüp üzerinde bulunan sensör sayesinde hareketi algıladığında, %100 güçle yanarken, 1 dakika sonra %50 düşük güç ve belli bir süre sonrada 7/24, %10 güçle yanmaya devam ediyor. Zifiri karanlıkta kalmayı engelleyen bu sistem sayesinde, ortamdaki harekete bağlı olarak ihtiyaç olduğu miktarda optimum ışık kullanılması sağlanırken, böylece enerji tasarruf ve verimliliği de ön planda tutuluyor.

GoldMaster Sensörlü LED Tüp, güç ayarını dali-dim sistemi ile step-dim şeklinde elektronik olarak yapmaktadır. Özellikle alışveriş merkezi, koridor, kapalı otopark, okul, fabrika ve atölyelerde sıklıkla kullanılan ürün enerji tasarrufu ve verimliliği konusunda yüksek teknolojiyle akılcı bir çözüm sunmaktadır.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN