Tahincioğlu Sign of the City Awards’da 2 ödülün sahibi oldu

6 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1272 defa okundu.
Tahincioğlu Sign of the City Awards’da  2 ödülün sahibi oldu

Gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’da 5 projesiyle, 7 kategoride 13 başvurusu finale kalan Tahincioğlu, 2 ödülün sahibi oldu.’Nidapark Seyrantepe’ projesiyle En İyi Çok Katlı Konut kategorisinde, ‘Palladium Tower’ projesi ile ise En İyi Pazarlama Kampanyası kategorisinde ödül alan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu “Gayrimenkul sektörünün en önemli 2 ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Projelerimizin başarısını ödüllerle taçlandırmak bizler için yaptığımız işin hakkını verdiğimizin en güzel kanıtı” dedi.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği kaliteli ve farklı projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısın getiren ve adından söz ettiren Tahincioğlu, emlak ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’da 2 ödüle layık görüldü.

‘Nidapark Seyrantepe’ projesiyle En İyi Çok Katlı Konut kategorisinde, ‘Palladium Tower’ projesiyle ise En İyi Pazarlama Kampanyası kategorisinde ödül alan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu “Tahincioğlu olarak 1965 yılında adım attığımız inşaat ve gayrimenkul sektöründe bugüne kadar hep kaliteli ve farklı projelere imza attık. Projelerimizin başarısını ödüllerle taçlandırmak bizler için yaptığımız işin hakkını verdiğimizin en güzel kanıtı.Bugün gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinde finale kalarak 2 ödül almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ödüller Tahincioğlu’nun sektörde gerçekleştirdiği projelerinde farkını ortaya koyuyor ve yeni projeler için bizi daha da motive ediyor” dedi.

4 Kasım’da gerçekleştirilen ödül töreninde, ‘Nidapark Seyrantepe’ için ‘En İyi Çok Katlı Konut’ ödülünü Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Tahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım, Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar ve Tahincioğlu Genel Müdür Yardımcısı Yezdan Kanaat aldı. ‘Palladium Tower’ için ‘En İyi Pazarlama Kampanyası’ ödülünü ise Tahincioğlu Genel Müdür yardımcımız Soner Akpınar ve Tahincioğlu Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özgür Erol Tığlı Pazarlama ekibiyle birlikte aldı.

Tahincioğlu Gayrimenkul Hakkında:

Tahincioğlu Holding, 1965 başlattığı inşaat ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini Tahincioğlu Gayrimenkul İnşaat ve Turizm AŞ şirketi altında topladı. Tahincioğlu Gayrimenkul, kısa sürede Türk gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olmayı başardı. Çevre duyarlılığı ve standartların üzerinde estetik anlayışıyla ‘sıradışı’ projeler üretme hedefine odaklanan Tahincioğlu, nitelikli perakende, ofis ve konut projelerinin yanı sıra birinci sınıf otellerin inşa ve gayrimenkul geliştirme çalışmalarında da bulunmuştur.. Ayrıca şirketin, aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü de bulunuyor. Tahincioğlu’nun tamamlanmış projelerinin inşaat alanı 2 milyon metrekareyi geçiyor.Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede genel yüklenici görevini üstleniyor. Firmanın sembolü haline gelen projeleri arasında Palladium Tower, Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Palladium Antakya AVM, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi geliyor. LEED Gold sertifika adayı olan ofis projeleri Nidakule Ataşehir ve Nidakule Levent’in yanı sıra konut projeleri Nidapark Beşiktaş ve Nidapark Seyrantepe inşaatları devam ediyor. “Evim Değerleniyor” kapsamında çeşitli kentsel dönüşüm projeleri de yürüten Tahincioğlu’nun ayrıca Ataşehir’deki Nidakule Finans Merkezi, Nidapark Çengelköy, Zeytinburnu’ndaki Nidapark Denizatı, Bomonti, İstinye ve Kozyatağı’nda planlama aşamasında projeleri bulunuyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN