AKSA enerjisini Mısır’a taşıdı!

10 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1119 defa okundu.
AKSA enerjisini Mısır’a taşıdı!

Dünyanın ilk 5 jeneratör üreticisinden biri olan ve 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren Aksa Jeneratör, 24. Uluslararası Mısır Elektrik Enerji ve Aydınlatma Fuarı’na katıldı. 06-08 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleşen Elektrik Enerji ve Aydınlatma Fuarı 452 firmayı ağırlayarak olası iş birliklerini kurmada öncü oldu.

Afrika pazarındaki etkinliğini sağlamlaştıran Aksa Jeneratör, 06-08 Aralık 2015 tarihlerinde, Mısır’da gerçekleşen 24. Uluslararası Mısır Elektrik Enerji ve Aydınlatma Fuarı’nda yer aldı. Dünyanın dört bir yanından hükümet yetkilileri ve üreticileri bir araya getiren fuar, 452 firmayı ağırladı.

 

Afrika pazarında da etkin olma hedefi olan Aksa Jeneratör, 24. Uluslararası Mısır Elektrik Enerji Ve Aydınlatma Fuarı’nda önemli temaslarda bulundu. Türkiye, Çin ve ABD’de de üretim tesisi ile birlikte Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam, Rusya, İngiltere, Dubai, Çin, Cezayir, ABD, Singapur, Irak ve Kazakistan’da ise satış ofisleri bulunan ve 160 ülkeye ihracat yapan Aksa Jeneratör, yeni yılda da atılımlarıyla uluslararası birçok fuarda ön plana çıkmaya devam edecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN