O imzalar atıldı!

7 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
890 defa okundu.
O imzalar atıldı!

Dolandırıcılıktan tutuklanan Fadıl Akgündüz’ün 5 haftada 60 bin kişiye yer sattığı iddia edilen Maldivler’deki Caprice Gold projesi Singapurlular’a verildi.

CAPRICE Gold Bayrampaşa ve Caprice Gold Malpler projelerinde yatırımcıları dolandırmaktan tutuklanan ‘Jet Fadıl’ lakaplı Fadıl Akgündüz bir şok daha yaşadı. Malpler projesi jet hızıyla elinden gitti. Hikaye şöyle gelişti:

Akarsu Holding ve ortağı Malpli ADK Akarsu Fadıl Akgündüz’e ait olan hisseleri vermeyeceklerini belirterek hakkında dolandırıcılıktan dava açtı. Akarsu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eren Akarsu,  Malpler’deki adayı Akgündüz’e kiraladıklarını belirterek, şunları kaydetti: “Adayı ortağımızla beraber işletilmesi ve üzerinde yer alan inşaatın tamamlanması için Fadıl Akgündüz’e kiraladık. Ancak o kadar kişiye tatil sattığını iddia eden Akgündüz, adada inşaatı tamamlamak bir yana ‘çivi’ bile çakmadı. En ufak bir ödeme yapmadı. Sözleşmede imzalanan şartlar gereği anlaşmayı iptal edeceğiz.”

 

İmzalar dün atıldı

Bu açıklamadan 1 yıl sonra da konuyla ilgili ilginç bir gelişme yaşandı. Akgündüz ile davalık olan şirket; Malpler’deki tesisi, ADK Singapur’a devredip sözleşme imzaladı. İmza törenine Malpler Turizm Bakanı Moosa Zameer, ADK’nın sahibi Ahmed Nashid ve Singapurlu firma yetkilileri katıldı.

 Jet Fadıl yeni yıla tutuklu girdi

CaprIce Gold Bayrampaşa ve Caprice Gold Malpler projeleri nedeniyle hakkında suç duyurusu bulunan Fadıl Akgündüz, 22 Aralık’ta tutuklanmıştı.

Vatan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN